Hakkımızda

Açıkhavada şehrin kalbinin attığı yere hoşgeldiniz!

Urbanmedia, açıkhava reklam sektöründe özenle seçilmiş lokasyonları ve ürünleri ile markanıza kendisini en iyi ifade edebileceği ortamlar sunuyor. 

Biz Kimiz?

Sektörün 25 yıllık çalışanlarıyız. Sürekli sahadayız, markalar ve reklamverenlerle birlikteyiz. Sürekli onları dinliyor, açıkhava ihtiyaçlarına etkin çözümler buluyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, boyutuna ve hedef kitlesine bakmaksızın, tüm markaların kendi özel ihtiyaçlarına dönük ürünler oluşturarak, onların hedef kitleleri ile en doğru bir şekilde buluşmalarını temin edecek kampanyaların sergileneceği en doğru ve etkili alanlar sunmaktır.

Ne Yapıyoruz?

Açıkhava reklam sektöründe, markalara değer katan mecralar oluşturuyoruz. Bunları marka ve reklamverenler ile buluşturarak, markanın kendini doğru ifade etmesine ve değerli bir algı oluşturmasına destek oluyoruz. Ürünleri her daim temiz, bakımlı ve aydınlık tutarak mecranın hakettiği etkin bir satış sonrası hizmet ve raporlamayı sağlıyoruz.  

Hikayemiz

Urbanmedia, 25 yıllık açıkhava reklam tecrübesinin; mecranın kurulmasından, satış ve satış sonrası hizmetler ile her türlü operasyonel faaliyetler neticesinde, kampanya raporlanmasını içeren tüm faaliyetlerinin, damıtılarak rafine bir şekilde oluşturulduğu bir tecrübenin neticesi ve gerekleri ile hizmet vermektedir.
Her biriminde, uzun yılları kapsayan sektörel tecrübesini ve liyakatını ispat etmiş çalışanlarının, tamamen müşteri istekleri doğrultusunda onların değerli markaları ile hedef kitlelerini en kolay buluşabileceği lokasyonlarda faaliyet gösterir.
Sahip olunan envanterler ve oluşturulan ürünler, bu tecrübenin sonucunda oluşturulmuştur ve müşteri isteklerine en doğru şekilde cevap verebilen mükemmel noktalarda yer almaktadır.

Neden bizimle çalışmalısınız?

Sahip olduğumuz envanter Türkiye’nin kalbi İstanbul’un en göz önündeki ürünleri.

Uzun yılların tecrübesi sahada yerini almıştır. İhtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdayız.

Sahip olduğumuz envanter tam da markaların ve reklamverenlerin ihtiyacına dönük.

Sahip olduğumuz envanterden oluşturduğumuz esnek ürünler tam da markaların bütçe, ihtiyaç ve hedeflerine dönük.

Ekibimiz, uzun yıllardır sektörün içinde yer almış, ihtiyacı mükemmel bir şekilde sahaya taşıyan, marka ve reklamverenlerin ihtiyaçları ile en etkin şekilde buluşturan profesyonellerden oluşur.